Главная » Без рубрики » Масаж обличчя - приємно та дуже корисно!

Масаж обличчя – приємно та дуже корисно!

Масаж взагалі — це один із найдавніших методів лікування, користь якого доведена науково. Він є механічним впливом на поверхневі тканини, який безпосередньо або рефлекторно через нервові закінчення стимулює місцевий кровообіг, обмінні процеси, покращує відтік лімфи.
Масаж обличчя – доволі ефективний метод в сучасній косметології. Більше того, це одна з найприємніших та доступних процедур в різноманітному арсеналі гарного косметолога. Поступова дія на шкіру обличчя, дуже лагідно живить шкіру та підшкірні тканини, підвищує їхню пружность, усуває набряклості, уповільнює старіння і зменьшує його видими ознаки. Така косметична процедура цілюще впливає на весь організм, сприяє глибокому розслабленню, нормалізації кров’яного тиску, та навіть допомагає позбутися головного болю. Існують різні види масажу обличчя, але всі вони мають одну мету — поліпшення зовнішнього вигляду через оздоровлення поверхневих тканин.
В нашому центрі здоров’я та краси “Nika Spa”, косметологами пропонуються різноманітні види мануального масажу обличчі. Це може бути класичний, або метаболічний чи скульптурний масажі. Розберемо деякі з них.
Скульптурний масаж обличчя. Цей масаж можна віднести до Anti-age процедури, тому що дуже добре підтягується форма обличчя, яка начинає “пливти” з роками.
Ця, доволі активна масажна техніка базується на глибокому проминанні м’язів. Скульптурний масаж обличчя виконує косметолог, з метою підтягнути контур овалу обличчя, підвищити еластичність і тонус шкіри, поліпшити колір обличчя. Головною особливістю даної масажної техніки є глибока проробка не тільки поверхневих шарів шкіри, але і м’язового каркаса обличчя. Завдяки цьому розгладжуються дрібні мімічні зморшки, знімаються спазми, які провокують появу нових зморшок і заломів. Для вираженого ефекту, рекомендується курс від 10 процедур, з періодичністю 2-3 рази в тиждень, в подальшому досить підтримує курсу 1 раз в 7-10 днів, як моно-процедура, так і разом з Догляду процедурами.