Главная » Без рубрики » Проробляємо проблемну зону: живіт!

Проробляємо проблемну зону: живіт!

Проробляємо проблемну зону: живіт
Зона живота — проблемна ділянка, об’єм якої йде в останній момент. І тільки схудненням і тренуваннями часом тут сам не впораєшся. Тоді кавітація приходить на допомогу! Так, цю технологію недаремно називають ультразвуковою ліпосакцією, адже кавітацію за результатами порівнюють із досягненням хірургічних операцій. Саме її найчастіше рекомендують для локального схуднення. У чому фішка?

В основі технології кавітації лежить процес впливу ультразвукових хвиль із жировою тканиною. Доторкаючись, низькочастотні хвилі сприяють утворенню мікробульбашок. Пухирці збільшуються в розмірах і вибухають. В результаті виявляються зачеплені мембрани адипоцитів — жирових клітин, і ті гинуть. Таким чином, стимулюється процес ліполізу — природного розпаду жиру. Продукти розпаду виводяться у вигляді метаболізму. Останнє особливо важливе при проходженні курсу кавітації. Стандартний протокол локального схуднення “кавітація + активний лімфодренаж”. Адже, без стимуляції, токсини, які знаходяться усередині жирових клітин, не будуть досить швидко виводитися з організму.
Відмінним варіантом стане курс комплексних процедур на апараті Zemits в нашому центрі краси та здоров’я “Nika Spa”. В одній процедурі ми об’єднали три косметологічні технології, які чудово працюють у тандемі: кавітацію, вакуумний масаж і RF-прогрів.